Weronika

Pełen profesjonalizm! Justyna pomogła pozbyć się nam tremy, a zdjęcia wyszły super!

Marta i Marek

Po pierwsze miła współpraca 😉 A zdjęcia? Ślub, wesele, plener… Wszystkie piękne! 🙂 Polecamy bardzo!

Ola

Dziękujemy za fantastyczne zdjęcia z panieńskiego Eweli ♥♥♥♥ cud miód i orzeszki :* :* :*

Jagoda

Justyna to jeden z najlepszych fotografów z jakimi miałam przyjemność współpracować. Wiele razy korzystałam z jej usług i zawsze wywiązywała się ze swojego zadania w 200%. Zdjęcia są super dopracowane, przemyślane a fotograf słucha dokładnie tego czego potrzebuje i czego oczekuje 🙂 naprawdę praca z Justyną to sama przyjemność.

Natalia Król

Współpraca z Justyna to czysta przyjemność! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć jakie nam wykonała:) Justyna jako Fotograf słucha czego ktoś oczekuje, a gdy trzeba służy cennymi radami. Polecam Justynę, bo naprawdę warto ! 🙂

Mateusz Król

Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Justyny!:) Jest bardzo otwarta i komunikatywna, wiec nawet przez moment nie będziecie czuć dyskomfortu czy skrepowania. Jej profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji noworodkowej. Zdjęcia są kolorowe i radosne. Oglądaliśmy zdjęcia, wywołują uśmiech na naszych twarzach. Naprawdę super!

Urszula i Rafał

Pani Justyna dała się poznać na naszym ślubie nie tylko jako pełen pasji fotograf (fajnie jest, gdy pracujemy w zawodzie, który pokrywa się z naszym hobby..), ale przede wszystkim była szczerze zaangażowana w swoją pracę; wręcz Ona częściej wychodziła z kolejnymi propozycjami i inicjatywami, co na pewno niewspółmiernie wpłynęło na wysoką jakość zdjęć. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż Pani Justyna mówiąc po prostu, jest osobą bardzo sympatyczną, ale nie narzucającą się, co buduje bardzo przyjazną relację z klientem. Proponuje Jej usługi każdej parze, która tak jak my, próbuje „zorganizować i dopiąć” wszystko w niecałe dwa miesiące przed ślubem i chce z pełnym oddaniem złożyć uwiecznienie tej ważnej uroczystości na ręce zaufanej osoby. Jeszcze raz dziękujemy za usługi!!

Magda i Konrad

Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy a zarazem miła i sympatyczna osoba, konkretna. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Zdjęcia ślubne bardzo dobrej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązaniu współpracy a także gorąco polecamy panią Justynę przyszłym nowożeńcom.

Janka i Wojtek

Muszę się podzielić z Wami, wszystkimi swoją opinią nt tej Pani fotograf… Otóż to co wyczynia ta Pani z aparatem będąc pośród ludzi jest czymś co powala z nóg 😀 mega pozytywną osobowość do tego zafascynowana fotografowaniem, w każdym zdjęciu można odnaleźć cząstkę autorki 🙂 Goście czuli się swobodnie w każdej sytuacji, w żaden sposób nie dało się odczuć jej obecności wśród nas 😉 a zdjęcia ogląda jest z zapartym tchem! Tak więc jeśli nie chcecie super pamiątki fotograficznej z jakiejkolwiek ważnej dla siebie chwili, jeśli nie chcecie dobrze zainwestować w zdjęcia które dzięki pasji tej kobietki „żyją” – to po prostu nie wchodźcie tu i nie interesujcie się tym co tu jest. Reszta nie zmarnuje swojego czasu i nie będzie żałować 😉
Wielkie dzięki za każdą uwiecznioną chwilę 🙂

Agnieszka i Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Justyny. Bardzo dobrze poradziła sobie z nie zawsze chętnymi do współpracy gośćmi a także zrealizowała nasze spontaniczne zachcianki. Pełen profesjonalizm połączony z życzliwością i pozytywnym nastawieniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.